SPAWACZ - ŚLUSARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0224
Obowiązki:spawanie elementów metalowychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
Pozostałe wymagania:
  • Pracodawca nie wymaga, aby uprawnienia spawalnicze były aktualne. Mile widziane są osoby z uprawnieniami na TIG-również nie muszą być aktualne.
Miejsce pracy: 66-540 Błotnica 1, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca