OPERATOR MASZYN bez doświadczenia

Gi Group

  • Zabrze,śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-27Dostępność : 3 zmianyTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąNie masz doświadczenia na produkcji ale chcesz go zdobyć?Zacznij swoją karierę z nami na zakładzie produkcyjnym na stanowisku operator maszyn!Nr kontaktowy: 508 040 093Oferujemy:
  • wynagrodzenie miesięczne 4300 zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość szybkiego przejęcia bezpośredniego pod firmę Klienta
  • szybka ścieżka rekrutacyjna
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz oraz karta Multisport
  • pracę w zgranym zespole
Zadania:
  • obsługa zrobotyzowanych maszyn
  • wzrokowa kontrola jakości wyrobów gotowych
  • przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • dostępność do pracy w systemie III zmianowym
  • chęć i motywacja do pracy
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 12511

Gi Group