RECEPCJONISTA/KA W PENSJONACIE SKARBEK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0898
Obowiązki:Obsługa systemu do rezerwacji oraz platformy Booking.com,, obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, obsługa klientów, rezerwacja wizyt, odpowiadanie na pytania telefoniczne i e-mailowe, budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z klientamiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa komputera
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagania - wysoka kultura osobista, komunikatywność, gotowość do elestycznego systemu pracy, uprzejmość, punktualność. Mile widziana osoba studiująca. Pracodawca oferuje - mozliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej, pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole. Kontakt przez link aplikacyjny - https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Recepcjonistaka-w-Pensjonacie-Skarbek/110303, praca od 26.04.2024r. do września 2024r.
Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cv- przez link aplikacyjny https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Recepcjonistaka-w-Pensjonacie-Skarbek/110303Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca