PRACOWNIK FIZYCZNY - SERWISANT

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0759
Obowiązki:naprawy w ramach mobilnego serwisu sprzętu ds. recyklingu (prasokontenery, belownice)
praca na terenie kraju w godz. 08.00-16.00Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Miejsce pracy: Odrzańska 26a, 49-120 Niewodniki, powiat: opolski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca