doradca serwisu ds. blacharsko-lakierniczych

Randstad

  • Radom, mazowieckie
  • 6 000-9 000 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta w branży motoryzacyjnej? Masz wiedzę o technologii napraw i budowy pojazdu?Dla naszego klienta poszukujemy doradcy serwisu. Aplikuj!doradca serwisu ds. blacharsko-lakierniczych Nr ref.: /544/07/2023/KR/jobs.pl Radom (mazowieckie)Oferujemy
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na umowę o pracę
  • wynagrodzenie 6000-9000 pln brutto miesięcznie
  • schemat premiowy
  • pracę od pon-pt w godzinach 7-15 / 9-17
  • szkolenia z kosztorysowania, obsługi oprogramowania oraz z kompetencji miękkich
Zadania
  • obsługa klientów serwisu
  • kontakt i zgłaszanie szkód w towarzystwach ubezpieczeniowych
  • wykonywanie kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych
  • wystawianie faktur i dbałość o kompletność przygotowanej dokumentacji
Oczekujemy
  • znajomości technologii napraw i budowy pojazdu
  • otwartości i komunikatywności oraz zorientowania na klienta
  • mile widziana wiedza i doświadczenie w kosztorysowaniu napraw pojazdów dla Towarzystw Ubezpieczeniowych
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl