Recepcjonista/Recepcjonistka - Opole CS Ambasada Uśmiechu

Medicover

  • Opole, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Recepcjonista/Recepcjonistka - Opole CS Ambasada UśmiechuMiejsce pracy: Centrum Stomatologii Ambasada Uśmiechu Medicover
Opole, Ul. Bielska 31Twoje zadania:
  • dbanie o doświadczenia pacjenta
  • rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty,
  • promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.
Dołącz do nas jeśli:
  • lubisz pracę z ludźmi i z każdym znajdziesz „wspólny język”,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (ok. 30% naszych pacjentów jest anglojęzycznych),
  • masz doświadczenie w obsłudze pacjenta lub klienta,
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe,
  • lubisz pracować na jasno określonych celach,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, podejmującą inicjatywę i dobrze organizującą własną pracę.
Chcemy Cię poznać !Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:
  • umowę o pracę na pełen etat, bo wiemy, że stabilne zatrudnienie jest ważne,
  • pracę w systemie zmianowym - możesz dopasować grafik do swoich potrzeb
  • codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera,
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które wyróżni Twoje CV w przyszłości,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Medicover