Staż w Dziale Księgowości

Dürr Group

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Your Tasks Zadania z obszaru AR/GL:
  • uzupełnienie bazy danych adresów mailowych odbiorców w celu przesyłania e-monitów;
  • monitowanie mailowe odbiorców i wsparcie monitowania pdf;
Zadania z obszaru AP:
  • obsługa skrzynki dokumenty;
  • tworzenie dostawców w K2;
  • wstępne przygotowanie zestawienia GR/IR;
  • noty korygujące do dostawców HOPL/DGPL;
  • rozliczanie i księgowanie delegacji;
  • księgowanie prostych faktur;
Your Skills
  • Zainteresowania księgowością i pokrewnymi dziedzinami;
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;
  • Komunikatywności;
  • Gotowości do pracy w Środzie Wielkopolskiej;
  • Posiadania statusu studenta lub ucznia - mile widziane;
  • Zapału i chęci do pracy.
Oferujemy:
  • Zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie dostarczającej produkty klasy premium;
  • Płatny staż;
  • Kontakt z nowoczesną technologią;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Dynamiczne środowisko pracy.

Dürr Group