Administrator Baz Danych

Ergo Hestia

  • Sopot, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
  • Aplikuj teraz
Twój zakres obowiązków:
  • projektowanie i tworzenie baz danych,
  • monitorowanie i optymalizacja wydajności,
  • zarządzanie dostępami i bezpieczeństwem,
  • tworzenie i zarządzanie kopiami zapasowymi,
  • aktualizacja i migracja danych,
  • instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania,
  • współpraca z programistami, architektami oraz innymi obszarami IT,
  • rozwiązywanie problemów i wsparcie użytkowników,
  • utrzymywanie dokumentacji i raportowanie,
  • planowanie przyszłego rozwoju.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
  • 3 lata doświadczenia w rozwoju i utrzymaniu baz PostgreSQL i/lub SQL Server,
  • bardzo dobra znajomość języków zapytań (SQL, PL/pgSQL),
  • podstawowa znajomość języków programowania (np. Java, Python),
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • umiejętności analityczne i rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii i procedur,
  • umiejętność pracy zespołowej i chęć dzielenia się wiedzą,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będą:
  • doświadczenie w środowisku chmury Azure,
  • doświadczenie w pracy z systemami w branży finansowej.
To oferujemy:
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
  • pakiet benefitów.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".

Ergo Hestia