SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0246
Obowiązki:Kompletowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników młodocianych.
Załatwianie formalności z przyjmowaniem i zatrudnianiem pracowników młodocianych.
Sporządzanie umów o pracę, rozwiązywanie stosunku pracy, wystawianie świadectw pracy.
Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników młodocianych.
Archiwizacja dokumentów.
Udział w sporządzaniu rocznych i okresowych planów.
Udział w rekrutacji pracowników młodocianych.
Opracowywanie sprawozdań.
Analiza stanu zatrudnienia i wykorzystania czasu pracy pracowników młodocianych.
Obsługa sekretariatu OśrodkaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Wymagania pożądane:Zawód:
  • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 1)
Pozostałe wymagania:
  • Umiejętności organizacyjne, rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
Miejsce pracy: Św. Bonifacego 36, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca