Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji

Michael Page

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
  • Aplikuj teraz
  • Odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie w procesie przygotowania inwestycji w zakresie optymalizacji technicznej
  • Koordynacja procesu pozyskiwania wszelkich decyzji administracyjnych i uzgodnień niezbędnych do realizacji nowych inwestycji
  • Analiza potencjału nieruchomości gruntowych pod kątem zabudowy mieszkaniowej
  • Odpowiedzialność i przygotowanie budżetu oraz harmonogramu
  • Raportowanie przebiegu prowadzonych projektów
  • Prowadzenie negocjacji w imieniu Pracodawcy w zakresie przygotowania inwestycji
  • Współpraca z urzędami oraz gestorami sieci w celu nabycia niezbędnych zezwoleń
Odpowiedzialność za obszar przygotowania projektów inwestycyjnych|Projekty mieszkaniowe o podwyższonym standardzie
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania procesem inwestycji na etapie przygotowania
  • Doświadczenie w pracy po stronie inwestora lub biura architektonicznej
  • Wiedza techniczna w zakresie przygotowania inwestycji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór przygotowania inwestycji.
  • Możliwość pracy po stronie międzynarodowej firmy deweloperskiej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B oraz atrakcyjne świadczenia socjalne

Michael Page

Podobne oferty pracy

  • Kierownik Robót ds. instalacji sanitarnych

    Pekabex

    • Gdańsk, pomorskie
    Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, …
    • 1 dzień temu
  • Kierownik Przygotowania Inwestycji

    YIT

    • Gdańsk, pomorskie
    Opis firmy YIT jest największym deweloperem w Finlandii i jedną z najbardziej znaczących firm budowlanych w Europie Północnej. Zatrudniamy około 5 000 specjalistów, jesteśmy obec…
    • 1 miesiąc temu
  • Ekspert ds. Inwestycji Finansowych

    Ergo Hestia

    • Gdańsk, pomorskie
    Twój zakres obowiązków: kreowanie polityki inwestycyjnej i nadzór nad jej realizacją, nadzór nad podmiotami zarządzającymi aktywami i bezpośrednia współpraca z nimi, odpowiedzi…
    • 29 dni temu
    • Aplikuj teraz