Pracownik Produkcji | Byków

Job Impulse

  • Oleśnica, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Obecnie dla naszego klienta, który jest wiodącym szwedzkim dostawcą usług z zakresu obróbki powierzchni i ochrony antykorozyjnej. Szukamy osób na stanowisko:Pracownik ProdukcjiLokalizacja: BykówPracownik Produkcji | BykówMiejsce pracy: OleśnicaOferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (możliwość bezpośredniego zatrudnienia pod zakład)
  • Stawka miesięczna podstawowa 4300 zł brutto; stawka z premiami-> 5250 zł brutto PLN
  • Premia miesięczna do 650 zł brutto
  • Premia frekwencyjna 300 zł brutto (od Agencji)
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie)
  • Program poleceń pracowników
  • Możliwość nadgodzin w soboty na I zmianie płatne 100%
  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy
  • Bezpłatny parking dla pracowników
Zadania:
  • Przygotowanie detali do lakierowania
  • Prace produkcyjne związane z zawieszaniem oraz ściąganiem detali
  • Kontrola jakości
Wymagania:
  • Motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy od pon. do pt. w systemie III zmianowym
  • Doświadczenie na produkcji - mile widziane

Job Impulse

Podobne oferty pracy

  • Pracownik produkcji

    Randstad

    • Oleśnica, dolnośląskie
    • 4 500 PLN miesięcznie
    Szukasz lekkiej pracy na produkcji, ale wszędzie oferują pracę na 3 zmiany? Nie masz zbyt dużego doświadczenia, ale chciałabyś nauczyć się nowych rzeczy? Mamy dla Ciebie świetn…
    • 24 dni temu
  • Pracownik produkcji

    Randstad

    • Oleśnica, dolnośląskie
    • 4 500 PLN miesięcznie
    Szukasz lekkiej pracy na produkcji, ale wszędzie oferują pracę na 3 zmiany? Nie masz zbyt dużego doświadczenia, ale chciałabyś nauczyć się nowych rzeczy? Mamy dla Ciebie świetn…
    • 20 dni temu
  • Pracownik produkcji/Pracownik warsztatu - obsługa maszyn

    InterKadra

    • Oleśnica, dolnośląskie
    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną…
    • 20 dni temu