ŚLUSARZ - SPAWACZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 10 dni temu
Numer oferty: StPr/24/2792
Obowiązki:Trasowanie, cięcie (blach, prętów, rur), prostowanie, piłowanie, wiercenie, gwintowanie, spawanie, klejenie i lutowanie. Praca w godzinach: 7-15.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • umiejętność spawania migomatem oraz elektrodą, czytanie rysunku technicznego.
Miejsce pracy: Sikorskiego 2C, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca