pracownik produkcji/ konfekcjoner

Randstad

  • Łódź, łódzkie
  • 4 500 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Prosta praca na produkcji - od zaraz. Zarób nawet 5065 zł brutto (4.500 zł wynagrodzenia podstawowego plus premia). Dla Pań i Panów.miejsce pracy: Łódź Widzew - Niciarnianałatwy dojazd MPK, dodatkowo transport pracowniczy z Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego i KoluszekNie musisz mieć doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy podczas 2-miesięcznego wdrożenia.Aplikuj przez formularz. Chcesz więcej informacji? Zadzwoń na numer widoczny w ogłoszeniu lub wyślij SMS - oddzwonimy.pracownik produkcji/ konfekcjoner Nr ref.: 490/12/2023/MS/jobs.pl Łódź (łódzkie)Oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (urlop, składki ZUS, chorobowe - jak z zwykłej umowie o pracę)
  • wynagrodzenie podstawowe 4.500 zł brutto m/c
  • premię do 565 zł brutto m/c
  • terminowe wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego do zakładu pracy z Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego i Koluszek
  • możliwość zobaczenia zakładu przed podjęciem pracy
  • długi, spokojny proces wdrożenia na stanowisko - aż 2 miesiące!
  • benefity Randstad Plus - m.in. karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnych cenach
Zadania
  • ręczne formowanie, przycinanie, docinanie uszczelek
  • kontrola jakości produktu
Oczekujemy
  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy 3 zmianowej 5:45 -13:45 , 13:45-21:45 , 21:45:5:45
  • umiejętności zamiany jednostek miar (np. minuty na sekundy /centymetry na milimetry)
  • chęci do pracy
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl