Praktykant/Stażysta w Dziale Kontrolingu finansowego

  • Skawina, małopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
praktyka/staż - umowa cywilno-prawnaOferowane stanowiskoPraktykant/Stażysta w Dziale Kontrolingu finansowegoForma zatrudnieniaumowa cywilno-prawnaPrzyjmowanie zgłoszeń15.04.2024 – 30.04.2024Miejsce pracySkawinaIlość stanowisk1Firmowy adres e-mailAgnieszka.Jankowska@cezpolska.plWymagania
  • Student/absolwent kierunku ekonomicznego lub absolwent szkoły średniej o profilu ekonomicznym
  • Znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office - w tym szczególnie MS Excel oraz MS Power Point
  • Bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia
  • Duże zaangażowanie i motywacja do nauki oraz zdobywania kompetencji
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
Opis zadań
  • Przygotowywanie danych analitycznych dla kontrolerów finansowych
  • Wsparcie kontrolerów w przygotowaniu biznes planu, budżetów oraz prognoz
  • Pomoc w raportowaniu do Grupy oraz instytucji zewnętrznych (np. banki, GUS, itp.)
  • Udział w analizach finansowych
  • Udział w bieżących pracach działu oraz wsparcie w pracach administracyjnych
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
  • Umowę zlecenie na okres półroczny (z możliwością wydłużenia współpracy)
  • Rozwój kompetencji w zakresie kontrolingu finansowego
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznej i nowoczesnej firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu energetycznego
Forma składania aplikacjiAplikacje prosimy przesyłać za pomocą linku https://jobdb.softgarden.de/jobdb/public/jobposting/applyonline/click?jp=42737548 w terminie do 30.04.2024. Uprzejmie informujemy, że jesteśmy w stanie skontaktować się z wybranymi osobami.Główna branża firmyEnergetyka, elektronika

Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego

Podobne oferty pracy

  • Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

    Hays

    • Kraków, małopolskie
    Zakres zadań: Przygotowywanie prognoz okresowych oraz miesięcznych raportów wykonania P&L, BS, CF, KPIs, analizą odchyleń, rekomendacja zmian Współudział w opracowaniu rocznych…
    • 1 miesiąc temu
  • Praktykant / Praktykantka w Dziale Audytu

    EY

    • Kraków, małopolskie
    Praktykant / Praktykantka w Dziale Audytu Praktykant / Praktykantka w Dziale Audytu Kraków Twój zakres obowiązków analiza sprawozdań finansowych i weryfikacja dokumentacji,…
    • 21 dni temu
  • Praktykant_ka w Dziale Audytu

    EY

    • Kraków, małopolskie
    Dział Audytu w EY Polska to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu - od produkcji czekoladek, kosmetyków, leków, wytopu stali, budowy mostów, telekomów po telewizję, b…
    • 1 miesiąc temu