Kluczbork Pracownik magazynu - zajęcie dla każdego

  • opolskie
  • Umowa
  • Niepełny etat
  • 19 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MAGAZYNIER - sortowanie przesyłek kurierskichLokalizacja: Kluczbork, woj. opolskie
Wymiar: zlecenie na 5dni w tygodniu
Stawka: 24 - 25,50 zł/h brutto + PREMIAOferujemy:
  • współpracę od poniedziałku do soboty w godzinach 02:30-08:00 lub od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 24 - 25,50 zł/h brutto + premia do 450zł,
  • dodatek w wysokości 115 zł brutto za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (za okres 02.10.2023-24.12.2023);
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.
Zadania:
  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości w magazynie.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • niekaralność.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575449.Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.Workhouse4you(c.23651)

Fachpraca