OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI GAZÓW TECHNICZNYCH -MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OBYWATELI UKRAINY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Głogów Małopolski, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1349
Obowiązki:napełnianie zbiorników ciśnieniowych- po uzyskaniu uprawnień, - przygotowywanie opakowań i materiałów pakowania, etykiet i znaków ostrzegawczych, - pakowanie zbiorników ciśnieniowych zgodnie z ustalonymi standardami i wymaganiami -
współpraca z innymi działami firmy - przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: Szeligówka 20, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca