pomocnik magazyniera

Mir-Wit Olsztyn

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Zadania:- rozładunek i ewidencja część ci samochodowych
- dbanie o porządek
- inne prace zleconeOferujemy:
- praca pon-pt
- praca fizyczna
- stawka godzinowa
- praca w systemie 1 zmianowym
- miejsce pracy Olsztyn Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 72a
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej
-Oczekujemy:
- dyspozycyjności
- zaangażowania w powierzone zadania
- niekaralności
-Karta Medicover
- prawo jazdy b

Lento

Podobne oferty pracy

  • Pomocnik magazyniera

    InterKadra

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawi…
    • 5 dni temu
  • Pomocnik magazyniera

    InterKadra

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawi…
    • 5 dni temu
  • Pomocnik magazyniera

    InterKadra

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną…
    • 5 dni temu