PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN OGRODNICZYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Końskie, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0511
Obowiązki:Prace porządkowe, obsługa piły spalinowej, kosiarki mechanicznej, żyłkowej kosiarki spalinowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • operator kosiarek mechanicznych i kos spalinowych
  • obsługa piły spalinowej
  • umiejętność obsługi żyłkowej kosiarki spalinowej
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Zachodnia 19, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: skierowanie dopracySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca