Doradca klienta

Adreams

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • 7 000-8 000 PLN miesięcznie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Jesteśmy expertem.Media expertem.Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamyambitne plany, to także przyszłość należy do nas!Dlatego już dziś szukamy:Doradcy klientaUmiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towaremhandlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcejniż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)Doradca klientaMiejsce pracy: Elbląg (warmińsko-mazurskie)Numer referencyjny: DK/UoP/jobs.plZapewniamy Ci:
  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
  • ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł
  • ponad 20% zarabia 7 - 8 tys. zł.
  • sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!
  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc
(masz spokojnągłowę do wdrożenia w obowiązki) * umowę o pracę bez okresu próbnego
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
(także dla Twojej rodziny) * ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • zniżki na zakupy w naszych elektromarketach
  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
  • bony i premie świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • szansę na awans
  • wsparcie fundacji Mediaexpert 'Włącz się'.
  • kontakt z najnowszą technologią
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
Twoje zadania:
  • dobór produktów do potrzeb klientów
  • zapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesoriów oraz usług dodatkowych
  • Prowadzenie rozów handlowych zgodnie z naszymi standardami
  • przyjmowanie dostaw
  • ekspozycja towarów
  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie
Oczekujemy:
  • komunikatywności i umiejętności
  • wsłuchiwania się w potrzeby klientów
orientacji na osiąganie celów sprzedażowych * dążenie do podnoszenia wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatokwym atutem
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?APLIKUJ!www.kariera.mediaexpert.plMiejsce pracy: Elbląg (warmińsko-mazurskie)Numer referencyjny: DK/UoP/jobs.plAdministratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna.
Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. ZaDworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji.
Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację, pisząc e-mail na adres praca@me.pl.
Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Jobs.pl