OPIEKUN

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0475
Obowiązki:Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi w Domu Pomocy Społecznej.
Godziny pracy 7-15; 7-19; 19-7Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Jacka Kuronia 4, 10-165 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Opiekun Klienta w Oddziale Banku w Olsztynie

    Bank Millennium

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    Opiekun Klienta w Oddziale Banku w Olsztynie Nazwa Firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA Departament: 493 OLSZTYN MICKIEWICZA 4 Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA CZAS OKREŚLONY …
    • 1 miesiąc temu
  • Opiekun Klienta

    Komfort

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    Twój zakres obowiązków: Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta Realizacja celów sprzedażowych Dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową Doskonalenie wi…
    • 24 dni temu
  • Opiekun Klienta w Oddziale Banku

    Bank Millennium

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    Opiekun Klienta w Oddziale Banku Opiekun Klienta w Oddziale Banku Miejsce pracy: Olsztyn 3827 Twój zakres obowiązków Prowadzenie obsługi sprzedażowej we wszystkich kanała…
    • 4 dni temu