Pracownik sklepu - prace ekspozycyjne

Manpower

  • Pułtusk, mazowieckie
  • 27,00 PLN za godzinę
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Szukamy chętnych osób na inwentaryzację do sklepu z dekoracjami do domu w dniu 15.04.2024.
Lokalizacja: PułtuskZadania:
  • Liczenie asortymentu
  • Skanowanie
Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność we wskazanym terminie
  • Zaangażowanie i dokładność
Oferujemy:
  • Umowa-zlecenie
  • Stawka: 27,70 zł brutto/h (uczeń/student 27,70 zł netto/h)
  • Godziny pracy: 9-17 lub 9-19
Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj, zadzwoń lub napisz SMS o treści "Pułtusk" pod numer 696 025 488.Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower