Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - umowa o pracę

Brak firmy

  • Wyry, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
W związku z rozbudową Prywatnego Przedszkola Oxfordzik poszukujemy osoby na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę na czas nieokreślony.Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe pedagogiczne (edukacja przedszkolna) - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy z dziećmi - zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi
- dobra organizacja pracy
- troskliwość
- cierpliwość
- zaangażowania w pracę
- odpowiedzialnościObowiązki:
- prowadzenie zajęć edukacyjno - wychowawczych
- codzienna opieka nad dziećmi
- współpraca z Rodzicami
- prowadzenie dokumentacji nauczycielaOsoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.W temacie koniecznie proszę wpisać: Nauczyciel Wychowawca
Miejsce Pracy: Prywatne Przedszkole Językowe Oxfordzik, ul. W. Drzymały 8E 43-176 Gostyń

Lento