Koordynator Punktu Przeładunkowego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!Dołącz do naszego zespołu.
Koordynator Punktu PrzeładunkowegoTwój zakres obowiązków:
  • nadzór i organizacja procesów magazynowych,
  • organizacja i nadzór załadunków i rozładunków,
  • planowanie tras dystrybucji przy pomocy dostępnych systemów,
  • kontrola oraz organizacja czasu pracy podległego zespołu pracowników,
  • kontrola i archiwizacja danych dotyczących czasu pracy kierowców,
  • kontrola i zapewnienie terminowych przeglądów serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów flotowych
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji,
  • aktywne uczestniczenie w działaniach BHP i dbałość o bezpieczeństwo na magazynie,
  • reprezentowanie Pracodawcy przed zewnętrznymi instytucjami kontroli
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynami - co najmniej 3 lata
  • Wykształcenie średnie lub wyższe wykształcenie kierunkowe (łańcuch dostaw, logistyka, transport)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, analizowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego, prawa transportowego, przepisów o czasie pracy kierowców (rozporządzenie WE 561/2006)
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uwzgledniające poziom doświadczenia zawodowego
  • Opiekę medyczną w sieci przychodni i placówkach partnerskich
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych lub platformy edukacyjnej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Program wdrożeniowy

Jobdesk.pl