Pracownik produkcji

Gi Group

  • Częstochowa, śląskie
  • 6 013 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie do 6013zł brutto miesięcznie
  • Gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia po okresie próbnym
  • Wolne weekendy
  • Szkolenie wdrażające
  • Dofinansowanie do karty multisport oraz prywatną opiekę medyczną
Zadania:
  • Obsługa maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • Formowanie przewodów na gorąco
  • Kontrola przebiegu wykonywanego procesu produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • Sprawność fizyczna i motywacja do pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

InfoPraca