Automatyk (UR)

Kelly Services

  • Tczew, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:Stanowisko: Automatyk (UR)
Lokalizacja: Tczew (woj. pomorskie)ZADANIA:
  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie
  • przeglądy i konserwacja maszyn oraz urządzeń
  • działania prewencyjne zapobiegające awariom
  • diagnostyka i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • wprowadzanie usprawnień i modyfikacji w maszynach i stanowiskach produkcyjnych
  • aktualizacja dokumentacji zgodnie z sytuacją
  • konserwacja infrastruktury technicznej
  • zarządzanie zapasami i wnioskowanie o części zamiennych
  • koordynacja prac serwisów zewnętrznych
  • odbiór maszyn od dostawców i na miejscu przez utrzymanie ruchu
WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektromechanicznym, elektrycznym; wykształcenie wyższe - mile widziane
  • doświadczenia w dziale Utrzymania Ruchu
  • wiedza na temat układów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz automatyki przemysłowej
  • umiejętność analizowania pracy maszyn i procesów produkcyjnych, umiejętność diagnozy oraz naprawy awarii
  • doświadczenie w konserwacji maszyn
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego - czytanie dokumentacji, kontakt z serwisem
  • mile widziane: posiadanie uprawnień SEP do 1kV oraz uprawnień na obsługę wózków widłowych i podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie wspierającej rozwój swoich pracowników
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie nauki języków obcych, szkoleń i kursów
  • program emerytalny, paczki na święta, dofinansowanie wakacji
Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z obowiązującą w Kelly Services.Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.Privacy NoticeKelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's .As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.