KELNER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0219
Obowiązki:
  • Obsługa gości - wskazanie stolika, pomoc w wyborze dania, podawanie
gościom zamówionych potraw, serwowanie posiłków do stołu szwedzkiego
  • Przygotowywanie prostych napojów i koktajli
  • Znajomość menu restauracji i użytych składników
  • Dekoracja potraw
  • Dekoracja sali jadalej
  • Dbanie o lokal
  • Dbanie o potrzeby gości
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 10, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca