MŁODSZY KUCHARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wólka, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0752
Obowiązki:Przygotowywanie posiłków kuchni polskiej, pomoc przy imprezach organizowanych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • gotowanie oraz przygotowywanie posiłków
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: 20-258 Wólka 17B, powiat: lubelski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: skierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca