technik/inżynier utrzymania ruchu

Randstad

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub chcesz rozpocząć swoją ścieżkę zawodową związaną z obszarem Utrzymania Ruchu? Szukasz pracy na terenie Poznania? Nie zwlekaj - aplikuj!technik/inżynier utrzymania ruchu Nr ref.: 34/4/2024/NL/jobs.pl Poznań (wielkopolskie)Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią uznaniową
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną w Medicover, bonusy świąteczne i wczasowe
  • szkolenia i rozwój personalny
  • pracę w systemie zmianowym
Zadania
  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem infrastruktury zakładu (kotły parowe, agregaty wody lodowej, kompresory sprężonego powietrza, centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, instalacje gazowe, instalacje elektryczne, stacje transformatorowe, instalacje C.O./C.W.)
  • diagnozowanie i usuwanie awarii
  • bieżące naprawy i podstawowe przeglądy urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • przestrzeganie programu higieny oraz procedur obowiązujących w zakładzie
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji zakładowej
Oczekujemy
  • wykształcenia technicznego
  • podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki oraz instalacji technicznych
  • umiejętności diagnozowania i usuwania usterek
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy własnej i dokładności w realizacji zadań
  • samodzielności w działaniu
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (ciągłym, 4-brygadowym)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Uprawnienia SEP gr.1, gr.2 i Gr.3
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl