Elektryk | Możliwość przyuczenia

Gi Group

  • Czerwonak, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-06Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracęDla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: ElektrykaJesteś absolwentem studiów w podobnym kierunku i poszukujesz pierwszego doświadczenia zawodowego? Zaaplikuj!Oferujemy możliwość przyuczenia!Poszukujemy osób na poziomie od Juniora do Seniora!Lokalizacja: Murowana GoślinaZakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń
  • Dobieranie odpowiednich kabli, przewodów, gniazd, wyłączników oraz innych komponentów elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych i kontrola jakości wykonanych instalacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy przy elektryce (mile absolwenci studiów kierunkowych)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych - warunek konieczny
  • SEP do 1KV (możliwość wyrobienia)
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane: umiejętność odczytywania rysunków technicznych
Godziny pracy:
  • System dwuzmianowy 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Poniedziałek - piątek
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu
  • Dodatkową premię produkcyjną
  • Premie świąteczną
  • Dostęp do platformy benefitowej
  • Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą)
  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Możliwości szkoleń zawodowych
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 11715

Gi Group

Podobne oferty pracy

  • Mechanik narzędziowy – z możliwością przyuczenia

    Berry Superfos

    • Poznań, wielkopolskie
    Zadania: Wykonywanie czynności w zakresie przeglądów i konserwacja form (demontaż elementów, czyszczenie wymiana uszczelnień). Przeprowadzanie okresowej regeneracji siłowników, …
    • 23 dni temu
  • Elektryk pojazdów

    Gi Group

    • Czerwonak, wielkopolskie
    Szczegóły oferty pracy Data : 2024-04-25 Dostępność : Pełny etat Typ umowy : Umowa o pracę Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: E…
    • 4 dni temu
  • Młodszy Elektryk (bez doświadczenia), od zaraz

    Gi Group

    • Czerwonak, wielkopolskie
    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałe…
    • 1 miesiąc temu