Operator maszyn - pracownik krojowni i operacji dodatkowych (m/k)

Trenkwalder Group

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Obowiązki:
  • obsługa różnego rodzaju maszyn, pozwalających na wykrawanie materiałów,
  • przygotowanie dodatków do produkcji elementów,
  • transport materiałów do produkcji i wyrobów gotowych,
  • rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów.
Oczekiwania:
  • motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane zdobyte doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie już po 3 miesiącach),
  • pracę na 2 zmiany, (bez nocnych zmian),
  • możliwość dojazdu MZK bezpośrednio pod firmę (linia 50 lub VII),
  • dodatkowe benefity (m. in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy.
Zachęcam do pozostawienia swojej aplikacji. Przed podjęciem decyzji o współpracę jest możliwość wzięcia udziału w spotkaniu bezpośrednio w firmie.Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

InfoPraca