Praca z Agentem Ubezpieczeniowym w biurze agenta

POWSZECHNY ZAKLAD UBEZPIECZEN SPOLKA AKCYJNA

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Praca z Agentem Ubezpieczeniowym w biurze agentaMiejsce pracy: OlsztynDo naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy ds. ubezpieczeń. Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną, otwartą i kreatywną, znasz się na sprzedaży, łatwo nawiązujesz kontakty i umiesz mówić językiem korzyści, to ta oferta jest dla Ciebie!Zapraszamy do naszego zespołu Doradców ubezpieczeniowych największej polskiej firmy w tej branży!Tym bardziej będzie nam miło widzieć Cię w naszym zespole, jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta (najchętniej na rynku finansowym/ubezpieczeń)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności negocjacyjne, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klientów (mile widziane)
  • wysoką kulturę osobistą i cechuje Cię etyka w postępowaniu
  • minimum średnie wykształcenie
  • niekaralność (warunek konieczny)
  • forma zatrudnienia do ustalenia - Umowa zlecenie/ B2B/ umowa o pracę
Oferujemy:
  • współpracę z firmą, będącą liderem ubezpieczeń w Polsce
indywidualny program wdrożenia oraz pakiet bezpłatnych szkoleń * atrakcyjny system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, system obsługi zleceń CRM)
  • program wsparcia - zniżki u naszych partnerów, materiały marketingowe
  • wsparcie doświadczonych Doradców
  • przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje
Zapraszamy do aplikowania!

POWSZECHNY ZAKLAD UBEZPIECZEN SPOLKA AKCYJNA

Podobne oferty pracy

  • Praca z Agentem Ubezpieczeniowym w biurze agenta

    POWSZECHNY ZAKLAD UBEZPIECZEN SPOLKA AKCYJNA

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    Praca z Agentem Ubezpieczeniowym w biurze agenta Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy ds. ubezpieczeń. Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną, otwartą i k…
    • 17 dni temu
  • Praktyki Letnie w Biurze Kontroli Ryzyka Kredytowego, Olsztyn

    Citigroup

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    Twoje zadania: Aktywny udział w tworzeniu oraz wdrażaniu nowych funkcjonalności/ produktów/systemów związanych z raportowaniem w aplikacjach Sprawdzanie kompletności i jakości d…
    • 1 miesiąc temu
  • Staż w Biurze Obsługi Klientów Bankowości Korporacyjnej

    Citigroup

    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
    W Citi Handlowy doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Wspieramy rozwój pracowników, wprowadzając n…
    • 11 dni temu