Pracownik produkcji cewek

Randstad

  • Łódź, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życiaKilka wolnych wakatów mamy i to Ciebie właśnie szukamy!
Szukasz pracy od zaraz? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji?
Zacznij pracę z Nami już dziś, a w przerwie zjedz pyszny, 2-daniowy obiad w atrakcyjnej cenie!Lokalizacja zakładu: Łódź, Kurczaki
Stanowisko: pracownik produkcjiNie czekaj - zaaplikuj do Nas już TERAZ!ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa maszyn (nawijarki, prasy)
  • praca z instrukcjami
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjności do pracy na pełny etat
  • doświadczenia w pracy na produkcji/montażu
  • zaangażowania i chęci do długofalowej współpracy
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (ubezpieczenie, składki, urlop i chorobowe jak w zwykłej umowie o pracę)
  • pracę w czystej, nowoczesnej fabryce
  • pracę na pełen etat w systemie 2-3 zmianowym
  • duże porcje pysznych obiadów w niskiej cenie
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • wolne weekendy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikuj.pl