Kierownik robót elektrycznych

Randstad

  • lubuskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Posiadasz uprawnienia do kierowania robotami elektrycznymi? Masz co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót i poszukujesz stabilnej pracy w rejonie województwa lubuskiego?Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!Kierownik robót elektrycznych Nr ref.: 314/12/2023/EK/jobs.pl Zielona góra (lubuskie)Oferujemy
  • stabilną pracę w firmie budowlanej z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na terenie województwa lubuskiego
  • benefity
Zadania
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu,
dokumentację techniczną i harmonogram * pozyskiwanie podwykonawców branży elektrycznej, weryfikacja ofert
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i
rozliczeń finansowych etapów * odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac oraz za dyscyplinę finansowąpodczas realizacji kontraktu * nadzór nad realizacją robót z zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, projektu i BHP
  • prowadzenie dokumentacji budowy, opiniowanie projektów wykonawczych do realizacji
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora/ Generalnego Wykonawcy oraz projektantami
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie we współpracy z projektantem
Oczekujemy
  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami elektrycznymi- warunek konieczny
  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych lub kierownika
projektu * prawa jazdy kat. B
  • znajomości pakietu MS Office oraz programu AutoCAD
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl