RECEPCJONISTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wałcz, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0198
Obowiązki:Sprawna i profesjonalna , życzliwa obsługa gości
Wystawianie kart pobytu , meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej oraz bezgotówkowej
Wystawianie FV i PV ( również raportów kasowych , dobowych , miesięcznych )
Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych , dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji , ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu.
Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia gastronomii oraz Służby pięter
Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu , zapytań grupowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie średnie ogólnokształcące obsługa komputera i urządzeń biurowych ambicja i konsekwencja w działaniubardzo dobra organizacja pracy logiczne myślenie mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie asertywność , komunikatywność , chęć rozwoju , dbałość o jakość wykonywanej pracy , rzetelność
Miejsce pracy: Ciasna 8-10, 76-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca