Praca w sklepie spożywczym z wypłatami w piątki

FallWork

  • Podkowa Leśna, mazowieckie
  • 28,20 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • Wykładanie towaru na półki sklepowe
Wymagania:
  • Aktualna książeczka Sanepidu lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w tygodniu oraz weekendy
  • Miłe usposobienie i dobra organizacja pracy
  • Ukończone 18 lat
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Stawkę 28,20 zł/h brutto
  • Wypłata w formie miesięcznej lub tygodniowej
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość zatrudnienia online
Dołącz do swojej aplikacji następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231)

Jobdesk.pl