pracownik pomocniczy produkcji

Randstad

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • 26,00 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Ogłaszamy rekrutację na stanowisko Pracownika Produkcji w naszej firmie
na sezon wiosenny!Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć
do naszego zespołu. Sezon wiosenny to czas pełen optymizmu i nowych możliwości, a my chcemy, abyście byli z nami w tym wyjątkowym okresie.Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji, to zapraszamy do zapoznania się z dalszymi szczegółami ogłoszenia.Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy wysokiej jakości produkty, które cieszą klientów w sezonie wiosennym!Poznaj nas bliżejpracownik pomocniczy produkcji Nr ref.: 454/12/2023/ER/jobs.pl Piotrków trybunalski (łódzkie)Oferujemy
  • stawka godzinowa 26 zł/ brutto
  • dodatkowo premia miesięczna do 500 zł
  • dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150 zł brutto) + dzień wolny do odbioru,
  • darmowy transport do pracy
  • pakiet benefitów (karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),
  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,
  • bufet ze śniadaniami i obiadami (możliwość kupna posiłku na wynos),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop),
  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin (język polski, ukraiński, rosyjski i angielski),
  • wydłużona przerwa (30 minut),
  • kawa/herbata w kącikach socjalnych.
Zadania
  • montaż elementów do urządzeń AGD, np. uszczelki, śrubki, szuflady (również przy użyciu wkrętarki),
  • pakowanie gotowego produktu,
  • obsługa pras.
Oczekujemy
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • dyspozycyjności do pracy w soboty.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl