Stolarz

Adecco

  • Łódź, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Opis klienta:Globalny lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, łączących innowację, jakość i zrównoważony rozwój.Zakres odpowiedzialności:
  • montaż elementów do transformatorów,
  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • praca zgodna z BHP
Profil kandydata:Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • nastawienie na długofalową współpracę,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym oraz narzędziami.
Oferujemy:
  • umowę o Pracę Tymczasową (możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio w Zakładzie Pracy),
  • zatrudnienie na pełen etat od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • podwojony dodatek nocny - 40%,
  • premie za jakość pracy ( do 500 zł brutto/miesięcznie),
  • premię roczną (około 10% rocznego wynagrodzenia).

Adecco

Podobne oferty pracy

  • STOLARZ - OKNA I DRZWI

    LimnusWork

    • Łódź, łódzkie
    LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiw…
    • 24 dni temu
  • Stolarz

    Manpower

    • Łódź, łódzkie
    STOLARZ Zadania: - Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją w sposób gwarantujący najwyższą jakość - Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi - Posługiwan…
    • 10 dni temu
  • Stolarz

    • Łódź, łódzkie
    • 4 500 PLN miesięcznie
    STOLARZ Zadania: - Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją w sposób gwarantujący najwyższą jakość - Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi - Posługiwan…
    • 4 dni temu