PRACOWNIK DROGOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gogolin, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0241
Obowiązki:praca fizyczna, miejsce pracy: według zleceń pracodawcyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Rolna 1, 47-320 Gogolin, powiat: krapkowicki, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: przed wizytą kontakt telefoniczny 600 286 306 lub Cv na adres: office@e-pb.plSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca