DORADCA KLIENTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Pyrzyce, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0188
Obowiązki:Obsługa bieżąca klienta indywidualnego i biznesowego. Obsługa kasowa. Realizacja planu sprzedaży.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa komputera
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Miejsce pracy: Dąbrowskiego 4, 74-200 Pyrzyce, powiat: pyrzycki, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca