Lead Shopware Developer

Hays

  • Polska
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Lead Shopware Developerlokalizacja: Polskanumer referencyjny: 1185312/jobs.pl???? Lead Shopware Developer ????Jesteś pasjonatem Shopware z zacięciem do innowacji? Szukamy właśnie Ciebie!
Dołącz do zespołu naszego Klienta i rozwijaj się w branży e-commerce!
  • Rola jest całkowicie zdalna lub hybrydowa (Wrocław), wedle preferencji Kandydata.
  • Elastyczne godziny startu między 8:00 a 10:00.
  • Kontrakt B2B z Hays Poland - stawka godzinowa do 135 PLN/h netto + VAT.
???? Wymagania:
  • Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu rozwiązań w Shopware.
  • Solidna znajomość PHP 8.
  • Dobrze opanowane technologie wspierające Shopware, takie jak Vue, Twig, Docker, Doctrine, SQL, HTML i CSS.
  • Doświadczenie w pracy z Dockerem.
  • Znajomość Composera.
  • Team player z doskonałymi umiejętnościami komunikacji w języku angielskim.
  • Mile widziane: Znajomość Magento oraz posiadanie certyfikatów Shopware.
???? Dodatkowe umiejętności:
  • Samodzielność: Potrafisz pracować niezależnie.
  • Współpraca: Doskonale współpracujesz z interesariuszami biznesowymi i członkami zespołu.
  • Leadership: Gotowość do prowadzenia zespołu innych specjalistów.
  • CI/CD Pipelines: Orientujesz się w nich.
  • PHPUnit i PHPStan: To dobrze Ci znane terytorium.
  • Pracowałeś z Jenkins i GitHub Actions? Świetnie!
???? Obowiązki:
  • Tworzenie i utrzymanie funkcjonalności w Shopware.
  • Współtworzenie nowych rozwiązań Shopware, od fazy odkrywania po wprowadzenie MVP i dalej.
  • Przestrzeganie najlepszych praktyk Shopware, prowadzenie dokumentacji kodu oraz tworzenie/utrzymanie testów dla niestandardowych rozwiązań.
  • Aktywne uczestnictwo w code review.
  • Bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi w celu weryfikacji wymagań (bezpieczeństwo, skalowalność, limity itp.).
  • Współpraca z zespołem w tworzeniu nowych narzędzi i rozwiązań wewnętrznych.
???? Zespół:Zespół, do którego dołączysz, to mieszanka talentów, dostosowująca się do potrzeb danego projektu. Realizujemy kilka podobnych projektów e-commerce w różnych zespołach - w trakcie spotkań technicznych Klient wyjaśni szczegółowe zagadnienia pracy zespołu, długość trwania projektu i możliwość jego przedłużenia (najczęściej pierwsza umowa jest na min. 6 miesięcy i dłużej)???? Doświadczenie: Minimum 2 lata pracy w Shopware i dodatkowe doświadczenie z innymi platformami/narzędziami e-commerce.
Osoby aspirujące do roli lidera również mile widziane!???? Wymagany poziom języka angielskiego: Minimum B2.???? Data rozpoczęcia: Najwcześniej możliwie/maj 2024.???? Czas trwania projektu: Zależny od harmonogramu danego projektu, szczegóły na dalszych etapach spotkań.???? Proces rekrutacji:
1. Weryfikacja Twojej aplikacji i angielskiej wersji CV przez rekrutera Hays2. 15-minutowa rozmowa z wybranymi Kandydatami3. Dwa spotkania online - rozmowy techniczne z osobami odpowiedzialnymi za projekty docelowe.4. Oferta i podsumowanie warunków współpracy5. Witamy w nowej roli!Gotowy na nową ekscytującą przygodę zawodową? Aplikuj już teraz i razem stwórzmy coś niezwykłego! ????Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.hays.plHays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl