Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP-kadry i płace/księgowość

PracBaza.pl

  • Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Poszukujemy doświadczonych kandydatów, znających systemy ERP (enova365, Symfonia, Comarch ERP XL itp.) i specyfikę pracy przy wdrożeniach systemów ERP w obszarze Kadry i Płace lub księgowość. Jeśli interesuje Cię praca w branży ERP, szukasz nowych projektów, także międzynarodowych, ciekawych wyzwań - ta rekrutacja jest dla Ciebie.Stanowisko: Konsultant ds. wdrożeń systemów ERPOczekiwania:
· Doświadczenie w zarządzaniu projektami, konfiguracji, wdrażaniu i utrzymaniu systemów ERP np. enova365, Comarch ERP Optima, Symfonia, Comarch ERP XL itp.
· Znajomość procesów biznesowych związanych z funkcjonowaniem firm w obszarze kadrowo-płacowym/payroll lub finansów i księgowości
· Dobra znajomość MS Excel
· Podstawowa znajomość SQL będzie mile widzianaZadania na stanowisku:
· Analiza potrzeb Klienta pod kątem wdrożonych rozwiązań w obszarze Kadrowo-Płacowym/księgowym
· Dostarczanie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w ramach systemu enova365/Comarch ERP XL/Comarch ERP Optima
· Modelowanie i doskonalenie procesów biznesowych
· Przeprowadzanie migracji danych do systemu
· Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów z systemem
· Tworzenie dokumentacji technicznej i raportów
· Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów przy zmianach i wdrożeniach systemu ERPOferta:
· Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (uzależnione od doświadczenia i umiejętności) od 7000 zł netto do 10 000 zł netto UoP lub ekwiwalent na B2B
· Możliwość pracy w trybie hybrydowym lub zdalnym
· Karta sportowa
· Prywatna opieka medyczna
· Pełny dostęp do nowoczesnych technologii, a także możliwość podnoszenia kwalifikacji
· Inne świadczenia pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Lento