ELEKTROMECHANIK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Paczków, opolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0492
Obowiązki:Bieżące naprawy maszyn elektrycznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność naprawy suwnic, szlifierek, bieżące naprawy elektryczne, uprawnienia elektryczne powyżej 1 kv.
Miejsce pracy: Robotnicza 2, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca