Junior Frontend Developer

TeamQuest

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
TeamQuest Sp. z o.o.Dla naszego klienta, lidera w dziedzinie marketingu zdrowia, poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera. Firma jest domem dla najbardziej cenionych i nagradzanych agencji marketingu zdrowia na świecie. Skupiając się na tworzeniu nowatorskich rozwiązań marketingowych, firma stawia sobie za cel inspirację zachowań, które wspierają lepsze zdrowie. Zespół składa się z ponad 6 500 ekspertów na całym świecie, którzy zobowiązani są do świadczenia usług najwyższej jakości dla swoich klientów, ich marek i pracowników.Junior Frontend DeveloperMiejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)Numer referencyjny: 90650/jobs.plWymiar pracy: Pełny etatWymagania:
  • 1-2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Frontend Developera;
  • Znajomość CSS, HTML, Vanilla JS, TypeScript i React;
  • Podstawowa znajomość Node.js lub Next.js;
  • Dokładność, precyzja oraz dbałość o jakość kodu i finalnego produktu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2).
Oferujemy:
  • Pracę hybrydową z przewagą pracy zdalnej (biuro w Warszawie);
  • Współpracę w oparciu o B2B z płatnym urlopem w wymiarze 24 dni rocznie;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Miejsce parkingowe.
Obowiązki:
  • Projektowanie i tworzenie stron internetowych, w tym ich podstron;
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań;
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie;
  • Utrzymywanie istniejących stron, zapewniając ich stabilność i funkcjonalność.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Jobs.pl