Magazynier - zapraszamy osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 3 500-3 800 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA ul. KonwojowaZapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko pracy:MAGAZYNIER
  • Zakres obowiązków:
  • prace pomocnicze na magazynie przy użyciu wózka widłowego i bez,
  • kompletacja zamówień,
  • foliowanie paczek do wysyłki,
  • prace porządkowo-gospodarcze na magazynie i na terenie zewnętrznym.
Wymagania:
  • Chęci do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie na magazynie
Oferujemy:
  • umowę o prace na pełny etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • wynagrodzenie 3500 zł netto do 3800 zł netto

InfoPraca