KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Strzelce Opolskie, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0252
Obowiązki:Kierowanie zestawem pojazdów C+E, współpraca ze spedytorem, dbanie o powierzone mienie.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagane doświadczenie i kurs na przewóz rzeczy. Mile widziana znajomość podstaw języka niemieckiego.
Miejsce pracy: GOGOLIŃSKA 22, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca