Ekspert ds. Obsługi Majątkowych Szkód Klientów Korporacyjnych

PZU

  • Zabrze,śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa w pełnym zakresie szkód majątkowych klientów korporacyjnych
  • Tworzenie i aktualizacja rezerw na odszkodowania
  • Przeprowadzanie oględzin miejsca i przedmiotu szkody w terenie, uczestniczenie w spotkaniach, negocjacjach z klientem
  • Pozyskiwanie niezbędnych dokumentów i informacji, przygotowanie stanowiska odszkodowawczego
  • Optymalizacja procesów związanych z obsługą szkód
  • Opracowywanie i opiniowanie wytycznych, procedur, ogólnych i szczególnych warunków ubezpieczenia w dedykowanym obszarze
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń merytorycznych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze szkód majątkowych
  • Znajomość zagadnień technicznych, branży przemysłowej, zasad ekonomii i praw rynkowych
  • Umiejętność sporządzania kosztorysów robót budowlanych, wyceny wartości nieruchomości
  • Znajomość przepisów prawa ubezpieczeniowego i cywilnego
  • Znajomość ogólnych warunków ubezpieczeń oraz zasady konstruowania programów ubezpieczenia dla klientów korporacyjnych
  • Umiejętność planowania, zarządzania procesowego oraz myślenia analitycznego
  • Doświadczenie w formułowaniu stanowisk odszkodowawczych oraz aktów wewnętrznych
  • Wyższe wykształcenie
  • Prawo jazdy kat B
To oferujemy
  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona - po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU