EKSPERT FINANSOWY

NOTUS FINANSE S.A.

  • Katowice, śląskie Częstochowa, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
  • Aplikuj teraz
NOTUS Finanse S.A jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Jesteśmy zaufanym partnerem dla klientów i stabilnym wsparciem dla Ekspertów Finansowych oraz partnerów biznesowych. Od 20 lat wspieramy klientów w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Posiadamy autorskie rozwiązania usprawniające obsługę, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników. W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień oraz podjęliśmy szereg inicjatyw zmierzających do stworzenia warunków pracy, które zostały docenione przez naszych pracowników. Świadczą o tym otrzymane nagrody m.in. Przyjazny Pracodawca 2020 - wyróżnienie przyznane przez PFR za zaangażowanie oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy czy chociażby Poland's Best Employers 2021, 300 Najlepszych Polskich Pracodawców, Forbes i Statista - wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca rankingu w kategorii Banki i usługi finansowe. Dołącz do Nas!Miejsce pracy (miasto) / Location KATOWICE / OPOLE / CZĘSTOCHOWALink do strony z ofertąWojewództwo / Region śląskieWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ze wskazaniem na produkty bankowe w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych
  • Znajomość podstaw finansów / bankowości Wysoka motywacja w realizacji zamierzonych celów
  • Komunikatywność w rozmowie z klientami
Zakres obowiązków / Job Description
  • Analiza sytuacji finansowej Klienta i dopasowanie najlepszej oferty kredytu / leasingu
  • Przygotowanie dokumentów potrzebnych do złożenia wniosków kredytowych
  • Wsparcie Klienta przez cały czas, od momentu składania wniosku do wypłaty kredytu
  • Przedstawienie rozwiązań na przyszłe potrzeby finansowe i ubezpieczeniowe Klienta
Oferujemy / Job Benefits
  • Przestrzeń do realizacji zawodowej w firmie która od 20 lat tworzy branżę pośrednictwa finansowego
  • Dostęp do szerokiej oferty z zakresu produktów hipotecznych, gotówkowych, firmowych i ubezpieczeniowych Wsparcie ze strony wykwalifikowanych działów, zapewniających płynność w procesach sprzedażowych
  • Współpracę z kluczowymi deweloperami i partnerami nieruchomościowymi w Polsce Innowacyjne i autorskie narzędzia sprzedażowe, takie jak 4NOTUS, Multiwniosek, aplikacja sukcesyjna 4SAFTY
  • Wsparcie działu Contact Center przy pozyskiwaniu Klientów
  • Wirtualnego asystenta wspierającego działania Ekspertów
  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń i terminowe wypłaty
  • Prosty i przejrzysty system CRM umożliwiający sprawne zarządzanie klientami i procesem sprzedaży
  • Wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej na każdym etapie rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy
  • Platformę szkoleniową na której w wygodny sposób będziesz mógł/ła podnosić swoje kompetencję
  • Narzędzia pracy w postaci m.in. laptopa, telefonu
  • Wygodne i w pełni wyposażone biura
  • Pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę sportową

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach