Recepcjonista/Recepcjonistka

Gi Group

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
12837Zadania:
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze,
  • bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
  • pełnienie funkcji asystenckich dla zarządu firmy, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań,
  • pomoc przy organizacji i obsłudze spotkań i konferencji, uczestniczenie w eventach i akcjach organizowanych w firmie.
Wymagania:
  • doświadczenie minimum 1 rok na pokrewnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakiet MS Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych: telefon, komputer, drukarka,
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie miesięczne od 5000 brutto + premia,
  • godziny pracy 8-16,
  • wdrożenie w zakres obowiązków.

Jobdesk.pl