KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0363
Obowiązki:przewóz różnych towarów samochodem chłodnią po Europie PołudniowejWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Ludwika Waryńskiego 2/20, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca