Rekruter / Specjalista ds. rekrutacji

Gi Group

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-02-28Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracęGi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Obecnie do Naszego Gdańskiego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko REKRUTER.Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę od pon. do pt. w godzinach 8-16 w systemie hybrydowym
  • możliwość rozwoju w branży HR
  • pakiet szkoleń, intensywne wdrożenie oraz wsparcie zespołu
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • pakiet benefitów: system kafeteryjny, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świętowanie urodzin - dodatkowy dzień wolny, platforma edukacyjna
Zadania:
  • rekrutacja pracowników stałych oraz tymczasowych zgodnie z zamówieniem Klienta
  • przeprowadzenie Kandydata przez proces zatrudnienia
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem i Kandydatami
  • sporządzanie raportów z wykonywanych zadań
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność oraz otwartość
  • mile widziana znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz prawo jazdy kat. B
Dołącz do Naszego Zespołu i rozpocznij swoją karierę w branży HR!Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Zasoby ludzkieSpecjalizacja : KadryRodzaj pracy :Miejsce pracy : -Id oferty pracy : 11435

Gi Group